Net op tijd voor de feestdagen onthult Google de top 100 meest gezochte producten van het moment. Van tech en speelgoed tot huishoudelijke artikelen en beauty. De webgigant maakt dit bekend middels de zogeheten Google Shopping 100, een overzicht dat de meest populaire producten toont op basis van Google-zoekopdrachten uit de Verenigde Staten. ‘Hoewel klassiekers nog steeds populair zijn – zo wordt bijvoorbeeld het bordspel Monopoly nog steeds gezien als een van de populairste cadeaus – toont Google Shopping 100 items die steeds populairder worden om je zo nieuwe ideeën te geven en je op de hoogte te houden van de nieuwste ontwikkelingen,’ stelt Google Shopping productmanager Chinmoy Panigrahi in een persbericht.
Hoewel de lijst dus is gebaseerd op zoekresultaten uit de Verenigde Staten, zitten er een aantal merken bij waarvan we zeker zijn dat ze de Nederlandse lijst ook zouden halen. Toch bevat de lijst ook enkele verrassende en onverwachte producten die we niet direct hadden zien aankomen. Van Charlotte Tilbury lipstick tot een Guerlain serum, dit zijn officieel de meestgezochtebeautyproducten van het moment.
Advertentie - Lees hieronder verder
1Juice Beauty Stem Cellular CC Cream
Juice Beauty
Juice Beauty is een zeer bekend beautymerk in de Verenigde Staten en dit product is uitgegroeid tot een waar beauty cult-item.
Giorgio Armani heeft met dit product de uitdrogende effecten van een matte lippenstiften vervangen door een voedende formule die terecht een favoriet is.
Dat dit product in de lijst staat komt niet als een verrassing; de iconische lipstick van de Britse make-up artist is al jaren wereldwijd geliefd onder menig beautyfanaat.
Deze make-up artist is een grote naam in de modewereld en zijn beautyproducten zijn dan ook favoriet van menig make-up aritst. Dit product hydrateert en bootst het uiterlijk van een gezonde, stralende huid na.
Dose of Colors was een van de populaire merken die zich al vroeg in de trend van vloeibare lippenstift begaf, en heeft bewezen tijdloos te zijn door de structurele populariteit van dit product.
Lara OliveriContributing digital editorLara Oliveri is een freelance mode- en cultuur editor en contributing digital editor voor Vogue en Glamour Nederland, waar ze schrijft over mode en cultureel gerelateerde onderwerpen met een speciale focus op de relatie tussen politiek, sociale verandering en identiteit.
This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano.io