Dat we groot fan van zijn Spaanse series, steken we niet bepaald onder stoelen of banken. Op de Vogue-redactie wordt er daarom ook reikhalzend uitgekeken naar het vijfde seizoen van de Netflix-hit La Casa de Papel. In de tussentijd voldoet Lupin, maar een nieuwe serie is altijd meer dan welkom. En die gaat er komen, want de maker van La Casa de Papel, Álex Pina, is bezig met een nieuwe Spaanse show, genaamd Sky Rojo. Dat belooft wederom een hoop spanning, sensatie én temperamentvolle dialogen en de trailer is al vrijgegeven.
Sky Rojo
Voor de nieuwe serie Sky Rojo slaat Pina de handen ineen met Esther Martínez Lobato van Vis a Vis. Het verhaal zal gaan over drie prostituees die de club waar ze werken ontvluchten, omdat ze hun pooier ernstig hebben verwond. Ze proberen te ontkomen aan een noodlottig einde door een roadtrip te ondernemen. Hoewel het plot erg verschilt van La Casa de Papel (op het criminele karakter na dan), zal de serie net zo meeslepend zijn en voor hetzelfde spannende gevoel zorgen gedurende twee seizoenen (want die zijn al besteld). De hoofdrollen zijn weggelegd voor de Argentijnse zangeres/actrice Lali Espósito, Cubaanse actrice Yany Prado en de Spaanse Verónica Sánchez. Ook speelt de Spaanse acteur Miguel Angel Silvestre een rol. De regie ligt in handen van Eduardo Chapero-Jackson.
Trailer en releasedatum
Al benieuwd naar Sky Rojo? Dan hebben we goed nieuws voor je. Het eerste seizoen is namelijk al vanaf 19 maart op Netflix te bekijken. Laat het maar aan de makers van onze favoriete Spaanstalige hitserie over om ons ook tijdens de coronacrisis wat nieuw vermaak te bieden.
Je zult dus nog even twee maandjes geduld moeten hebben, maar gelukkig kun je al wel genieten van een voorproefje. Na het zien van de onderstaande beelden weten wij het al zeker: deze serie wordt wild! Bekijk hieronder de spannende trailer.
Shop Vogue's Fashion Favorites