Dat we groot fan van Spaanse series zijn, steken we niet bepaald onder stoelen of banken. Op de Vogue-redactie wordt er daarom ook reikhalzend uitgekeken naar het vijfde seizoen van de Netflix-hit La Casa de Papel. In de tussentijd voldoet Lupin, maar een nieuwe serie is altijd meer dan welkom. En die gaat er komen, want de maker van La Casa de Papel, Álex Pina, is bezig met een nieuwe Spaanse show, genaamd Sky Rojo. Dat belooft wederom een hoop spanning, sensatie én temperamentvolle dialogen.
Sky Rojo
Voor de nieuwe serie Sky Rojo slaat Pina de handen ineen met Esther Martínez Lobato van Vis a Vis. Het verhaal zal gaan over drie prostituees die de club waar ze werken ontvluchten, omdat ze hun pooier ernstig hebben verwond. Ze proberen te ontkomen aan een noodlottig einde door een roadtrip te ondernemen. Hoewel het plot erg verschilt van La Casa de Papel (op het criminele karakter na dan), zal de serie net zo meeslepend zijn en voor hetzelfde spannende gevoel zorgen gedurende twee seizoenen (want die zijn al besteld). De hoofdrollen zijn weggelegd voor de Argentijnse zangeres/actrice Lali Espósito, Cubaanse actrice Yany Prado en de Spaanse Verónica Sánchez. Ook speelt de Spaanse acteur Miguel Angel Silvestre een rol. De regie ligt in handen van Eduardo Chapero-Jackson.
Trailer en Releasedatum
Al benieuwd naar Sky Rojo? Dan hebben we goed nieuws voor je. Het eerste seizoen is namelijk al vanaf 19 maart op Netflix te bekijken. Laat het maar aan de makers van onze favoriete Spaanstalige hitserie over om ons ook tijdens de coronacrisis wat nieuw vermaak te bieden.
Je zult dus nog even twee maandjes geduld moeten hebben, maar gelukkig kun je al wel genieten van een voorproefje. Na het zien van de onderstaande beelden weten wij het al zeker: deze serie wordt WILD! Bekijk hieronder de mega spannende trailer.
Het artikel gaat verder onder de video.
White Lines
Eind vorig jaar verscheen er ook een andere Netflix Original van Pina op het streamingplatform. White Lines speelt zich af op de Balearen, waaronder Mallorca en Ibiza, en gaat over een mysterieuze verdwijning. Zo wordt na twintig jaar het lichaam van een bekende dj uit Manchester gevonden op party island Ibiza. Zijn zus keert terug naar het eiland om op onderzoek uit te gaan. Daar wordt ze geconfronteerd met de feestwereld waarin grenzen worden opgezocht, al dan niet overschreden. Naast een flinke dosis La Casa de Papel bevat de serie ook een vleugje The Crown, want de producers daarvan zijn eveneens betrokken bij het project. Kortom, het is de perfecte aanrader voor degenen die nog een binge-waardige serie nodig hebben om de komende maanden mee te overbruggen.