Coachella 2019: de beste looks van celebrities

Van Romee Strijd tot Gigi Hadid, dit zijn de beste looks van de goedgeklede festivalgangers.

coachella-2019-beste-looks
Christian VierigGetty Images

Het festivalseizoen is officieel geopend, want Coachella 2019 is afgelopen weekend begonnen. Ieder jaar staan twee weekenden in april in het teken van Coachella, het enorme muziekfestival in de woestijn van Indigo, Californië. Niet alleen vullen grote namen binnen de muziekindustrie het programma (we noemen een Ariana Grande, Cardi B en Childish Gambino, maar nog veel en véél meer), ook zijn er genoeg bekende gezichten te zien tussen de festival crowd. Zo maken modellen als Alessandra Ambrosio, Gigi Hadid en de Nederlandse Romee Strijd ook dit jaar hun opwachting, gekleed in de meest modieuze festival looks. Wij hebben de beste looks voor je geselecteerd als inspiratie voor het nieuwe festivalseizoen, van Kendall Jenner tot grote influencers als Xenia Adonts en Leonie Hanne.

Advertentie - Lees hieronder verder
1 Romee Strijd
Dit bericht bekijken op Instagram

festival days 🌞

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

2 Kendall Jenner
Dit bericht bekijken op Instagram

@revolve #REVOLVEfestival #ad

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

4 Xenia Adonts
Dit bericht bekijken op Instagram

Coachella kick off w @chloe 💕 #ChloeGirls anzeige

Een bericht gedeeld door XENIA ADONTS (@xeniaadonts) op

5 Gigi Hadid
Dit bericht bekijken op Instagram

back! 🌞🌵🌅 day one

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

6 Winnie Harlow
7 Alessandra Ambrosio
8 Kylie Jenner
Dit bericht bekijken op Instagram

🦋✨💫🎡

Een bericht gedeeld door Kylie (@kyliejenner) op

9 Leonie Hanne
10 Aimee Song
11 Shanina Shaik en Jasmine Tookes
12 Sara Sampaio
Dit bericht bekijken op Instagram

🌴🌴 #coachella

Een bericht gedeeld door Sara Sampaio (@sarasampaio) op

13 Cardi B
Dit bericht bekijken op Instagram

LV🎀CC

Een bericht gedeeld door CARDIVENOM (@iamcardib) op

14 Romee Strijd
Dit bericht bekijken op Instagram

1,2,3,4 times @revolve festival💘 #revolvefestival

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

17 Stella Maxwell
Dit bericht bekijken op Instagram

#RevolveFestival today🌻 @revolve

Een bericht gedeeld door Stella! (@stellamaxwell) op

18 Olivia Culpo
Dit bericht bekijken op Instagram

Girlz N The Hood @revolve #revolvefestival

Een bericht gedeeld door Olivia Culpo (@oliviaculpo) op

20 Elsa Hosk
22 Selena Gomez
Dit bericht bekijken op Instagram

Coachella for the night with T

Een bericht gedeeld door Selena Gomez (@selenagomez) op

23 Vanessa Hudgens
Dit bericht bekijken op Instagram

Last dayyyyy 😭😭😭

Een bericht gedeeld door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op

24 Jasmine Sanders
Dit bericht bekijken op Instagram

Tell me how you want it and I’m on the way!

Een bericht gedeeld door Jasmine Sanders (@golden_barbie) op

Advertentie - Lees hieronder verder
Meer van Muziek