Sneaker-verzamelaars opgelet. Champion heeft zojuist een nieuwe sneaker op de markt gebracht. Het Amerikaanse sportlabel komt met de ‘Rally’, een modische sneaker met sok. Op de sportschoen prijkt het Champion-logo.
Cultlabel
Champion bestaat maakt al bijna 100 jaar sportkleding en werd vooral bekend door de trainingspakken en hoodies met het C-logo. In de jaren ’80 was het trainingspak favoriet. Het sportlabel bereikte daarmee een cultstatus. Het was de reden dat ontwerper Demna Gvasalia een collectie van oversized hoodies en trackpants uitbracht onder zijn modelabel Vetements.
Rally
Champion lanceert nu de Rally-sneaker: een high top sportschoen met sok die doet denken aan de Balenciaga Speed Trainer. Blijkbaar werd niet alleen Gvsalia geïnspireerd door Champion, maar Champion ook door de hoofdontwerper van Balenciaga.