Na de mannencollecties in Milaan, New York, Londen en Parijs aan het begin van deze maand, gevolgd door de haute couture collecties in Parijs en Copenhagen Fashion Week zitten de modeweken er nog niet op. New York Fashion Week ging namelijk vorige week van start, waar de ready-to-wear herfst/winter 2020 worden getoond. De New Yorkse modeweek vindt plaats van vrijdag 7 februari tot en met woensdag 12 februari. Shows van onder andere Marc Jacobs, Eckhaus Latta, Rodarte, Christian Cowan en Sies Marjan staan op de planning in de Amerikaanse stad. De New Yorkse modeweek staat bekend om de mooie combinatie van shows van gevestigde modehuizen naast die van jonge modelabels. Als beginnend modelabel kun je zo maar eens doorbreken met een show op New York Fashion Week.
De hele modewereld heeft zijn ogen deze week op New York gericht om erachter te komen welke nieuwe trends en jonge modelabels bepalend zullen zijn voor volgend seizoen. Na New York, zal de modewereld afreizen naar Londen en Milaan, om vervolgens de modeweken af te sluiten in Parijs. Na Paris Fashion Week zal van donderdag 5 maart tot en met zondag 8 maart de studio editie van Amsterdam Fashion Week plaatsvinden.
Naast alle mooie shows op Fashion Week, is wat er voor looks op straat voorbijkomen tijdens de modeweek bijna net zo spannend. De bezoekers van Fashion Week pakken iedere keer weer uit om hun modebewustzijn tentoon te stellen. Ter inspiratie voor je nieuwe garderobe ging Vogue's fotograaf Jonathan Daniel Pryce de straat op om de mooiste streetstyle looks van New York Fashion Week vast te leggen.
Jan Hürxkens Jan is een freelance editor bij Vogue Nederland, waar hij schrijft over mode, muziek, kunst en cultuur, met een speciale interesse in queer culture en technologie in mode.
This content is created and maintained by a third party, and imported onto this page to help users provide their email addresses. You may be able to find more information about this and similar content at piano.io