colofon-205364

Colofon

 

 

Bel voor al je abonnementsvragen naar
Klantenservice Nederland: +31 (0)88 110 20 68, vogue@spabonneeservice.nl
België: +32 (0)25 888745


Vogue.nl

Redactie
Persberichten
Sales
redactie.online@vogue.nl
persbericht@vogue.nl
sales@vogue.nl


Digital

Managing director Louise van Nispen
Creative director Jildou van der Bijl
Director digital  Irene de Bel
Head of digital Marije Knevel
marije@vogue.nl
Head of content Lisa Goudsmit
lisa.goudsmit@vogue.nl
Head of branded content Lotte Bastiaansen
lotte.bastiaansen@vogue.nl
Digital editors Marjolein van den Brand
marjolein@vogue.nl
Marloes van Wijnen (eindredacteur)
marloes.vanwijnen@vogue.nl
Martine Findhammer-Schut
martine.findhammer@vogue.nl
Susan Zijp
susan@vogue.nl
Annemieke Riesebos (eindredacteur)
annemieke.riesebos@vogue.nl
Anouk Lenterman
anouk.lenterman@vogue.nl
Social Media editor Donna Seijdel
donna.seijdel@vogue.nl
Visual Editor Marie van der Donk
Director digital marketing Madelon Smit
Digital marketeer Odette van Wageningen
Digital commercial director Linda Jansen
linda.jansen@vogue.nl
Digital sales director Sophie Lamkin
sophie.lamkin@vogue.nl
Digital accountmanager Kelly Rijsenbrij
kelly.rijsenbrij@vogue.nl
Digital projectmanagers Aafje Giskes
aafje@vogue.nl
Fleurien Sluis
fleurien.sluis@vogue.nl
Product lead Wendelien Sluis


Magazine

Founding editor Marie Nanette Schaepman
Creative director Linda Gümüs Gerritsen
Editor-in-chief Yeliz Çiçek
Features director Bartjan Bouman
Copy editors Evelyn van Driel, Elisabeth Heijkoop
Fashion feature editor-at-large Fiona Hering
Beauty director Dionne Pool
Editorial coordinator Zoé van Halen
Brand & strategy director Nieke Mulder
Marketing & sales manager Marissa van Rijsingen
Sales manager Nicole Gelissen


Publishing House

BLOOM MAGAZINES B.V.
a collaboration of Bloom Publishing & Mood for Magazines
Mood for Magazines Jildou van der Bijl, Louise van Nispen
Bloom Publishing Jan Willem van den Hof, Marie Nanette Schaepman
Print Senefelder Misset B.V.
Distributie Aldipress

VOGUE is een uitgave van Bloom Magazines onder licentie van Condé Nast
vogue.nl is een uitgave van Mood for Magazines, onderdeel van Talpa Network