Dit jaar heeft het Filmfestival van Cannes besloten dat er te veel naakte momenten zijn geweest en dat het tijd is om het allemaal wat formeler te houden. Gelukkig is er meer dan één manier om casual te blijven zonder jezelf helemaal bloot te geven. Het Grace Kelly-tijdperk van high glamour heeft zijn tijd gehad; de nieuwe benadering van Cannes is iets relaxter. Vraag maar aan Irina Shayk – voorheen hofleverancier van de naked dress – die in haar jurk en sneakers overal klaar voor leek, of ze nu onderweg was naar de rode loper, de sportschool of het racecircuit.
Irina Shayk draagt een jurk met sneakers
Ondanks het feit dat Irina Shayk altijd opvalt, wat ze ook draagt, lijkt haar garderobe vol te zitten met juist doodnormale, toegankelijke looks die makkelijk na te maken zijn. Zo ook deze jurk en sneakers-combinatie, die gedragen wordt door zo’n beetje elke vrouw overal ter wereld. Ongeacht de plek, ongeacht het weer, in elke straat in elke stad zie je waarschijnlijk wel iemand met de klassieke zomercombinatie van een luchtige jurk en sneakers. Natuurlijk varieert de vibe van de look, maar sportschoenen blijven een vast onderdeel in talloze garderobes.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief.
Natuurlijk zou Irina Shayk Irina Shayk niet zijn als ze geen opvallende details aan haar outfit zou toevoegen. Neem bijvoorbeeld de neongele bh onder haar pastelgele jurk. Of haar enorme shield-zonnebril, waar je niet omheen kunt. Het accessoire is perfect om je te beschermen tegen de zon of om vermoeide ogen van de avond ervoor te verbergen. What happens in Cannes stays in Cannes, toch?

Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd door Vogue UK.