Contact

image
Jonathan Daniel Pryce

Klantenservice

Nederland

Klantenservice Vogue Postbus 10985 1001 EZ Amsterdam Telefoonnummer: 088 024 54 84 Email: klantenservice@vogue.nl

België

Klantenservice Vogue Postbus 63 2650 Edegem Telefoonnummer: 078 48 01 83 Email: klantenservice@vogue-magazine.be

Redactie

Hearst Media Nederland C.V. Zuidpark Spaklerweg 52 1114 AE Amsterdam Telefoonnummer: 020 794 35 00 Email: vogue@vogue.nl

Vogue.nl

Heeft u (technische) vragen, opmerkingen, suggesties of bent u op de website iets tegen gekomen wat niet (goed) werkt? Laat het ons dan weten. We geven u dan zo snel mogelijk een reactie en verhelpen het probleem zo snel mogelijk. U kunt ons mailen via: online@vogue.nl.

Digital Content Manager
Pauline Breeuwsma: pauline.breeuwsma@vogue.nl

Digital Editor
Zoe Rosielle: zoe.rosielle@vogue.nl

Contributing Digital Editors
Yeliz Cicek: yeliz.cicek@hearst.nl
Kaira van Wijk: kaira.van.wijk@hearst.nl

Sales
Brand Coordinator Vogue: Tugba Metin (+31 (0)20 794 35 75)
Head of Digital Sales & Yield: Claire Hulsebosch (+31 (0)6 41893005)
Digital Campaign Manager: Ci Wing Kan (+31 (0)20 794 36 84)
Traffic Manager: Natasha Reding (+31 (0)20 794 35 72)

More sales information: www.vogue.nl/adverteren.

Meer van Fashion