Kleur om je heen doet veel voor het gemoed. Zo zou rood je zelfverzekerd maken, blauw kalm of opgewekt en groen rustig. Dat geldt voor zowel mode, als interieur. Dus waarom zou je dan niet gaan voor een kleurrijk huis? De interieurmerken hieronder zijn precies daarin goed: kleurrijke items maken.
Interieurmerken met veel kleur
Pantone mag dan Cloud Dancer uitgeroepen hebben als kleur voor 2026; heel kleurrijk is dat niet natuurlijk. Cloud Dancer is op zijn best off-white te noemen. Of zoals Lee Eisman, uitvoerend directeur van Pantone, het omschrijft: “een verheven wit dat aanvoelt als een frisse wind en doordrenkt is met een gevoel van sereniteit”. Wit dus.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief.
En juist wit, zwart en grijs heb je nou niet nodig als je meer kleur in je leven wil. Waarom zou je jezelf alleen met zwart omringen, of in het zwart kleden, als échte kleuren zo veel meer effect hebben op hoe je je voelt? Daarom selecteren wij mooie interieurmerken met veel kleur. Veel merken komen uit Nederland, maar ook België en Scandinavië zijn goed in kleur. En mocht de wereld van kleur nieuw voor je zijn, niet schrikken, Het betekent niet dat je huis meteen knalgeel met blauwe stippen moet worden. Zachtroze en pastelgroen doen ook wonderen.
Kleur in interieur
Palais
We beginnen met een Nederlands interieurmerk dat al jaren bekendstaat om zijn rijke kleurgebruik en prachtige prints. Petra van Roon en Michiel van Heusden startten Palais in 2018. Beiden hadden al ruime ervaring met verantwoorde productie en beschikten bovendien over een sterk gevoel voor stijl. Die elementen kwamen samen in dit interieurmerk, met onder meer waanzinnige kussens, lampenkappen en poefs. Alle producten worden gemaakt door vakmensen en vervaardigd van materialen die voldoen aan strenge duurzame, ethische en esthetische eisen. Zoals ze zelf zeggen: “We willen dat onze producten vreugde opwekken bij iedereen die ze ontwerpt, maakt, verkoopt, koopt en gebruikt.”
Dit bericht op Instagram bekijken