Na vijfentwintig jaar samen en drie kinderen hebben supermodel Eva Herzigova en Gregorio Marsiaj elkaar het jawoord gegeven tijdens een intieme en besloten bruiloft in Turijn. De ceremonie vond plaats in aanwezigheid van ongeveer vijftig vrienden en familieleden. De sfeer was elegant en minimalistisch, wat terug te zien was in haar weddinglook: een archive piece van Lanvin.
Eva Herzigova trouwt in Lanvin
Herzigova’s trouwjurk komt uit de herfst/winter 2020-collectie van Lanvin, ontworpen door de voormalige creative director van het modehuis, Bruno Sialelli. De romantische creatie, helemaal in boho stijl, had een V-hals, een kraag met ruches en een volumineuze rok. De complete outfit was gehuld in een sprookjesachtige cape, die aan de zoom ook was versierd met grote ruches.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief
Het model maakte haar weddinglook af met een paar witte sandalen met hak, een elegant opgestoken kapsel en een verfijnd boeket met voornamelijk witte bloemen.

Bridal wear van Lanvin
Lanvin en bridal wear gaan way back. In 1909 begon oprichter Jeanne Lanvin met het maken van bruidsjurken. Haar creaties werden op maat gemaakt in de haute couture-stijl en waren bestemd voor de Parijse high society. Ze onderscheidden zich door hun prachtige borduursels, verfijnde afwerking en klassieke silhouetten.
Een keerpunt kwam in 2008 met Alber Elbaz. De creative director lanceerde Lanvin Blanche, een lijn die volledig gewijd was aan bridal wear. Het doel was om de bruidsjurk toegankelijker te maken door ready-to-wear-modellen aan te bieden, maar dan zonder de lange levertijden (en prijzen) die bij couture gebruikelijk zijn. De collectie omvatte mini dresses, broekpakken en asymmetrische jurken, ontworpen voor een onconventionele bruid.

