Of je nu vrijgezel bent, bezet of ergens daar tussenin: jezelf (of een ander) trakteren op lingerie is altijd een goed idee. We zetten de mooiste lingeriesets op een rij.
De mooiste lingerie
Lingerie als cadeau is romantisch, feestelijk, en – laten we eerlijk zijn – een tikje spannend. En tegenwoordig zijn lingeriesets extra bijzonder, want ze zijn allang niet meer bedoeld om verstopt te blijven. Lingerie als outerwear is dé trend die al een paar seizoenen de mode domineert.
Via deze link meld je je aan bij ons nieuwe Instagram Channel Before it’s in Vogue
Steeds vaker zien we dat lingerie een volwaardig onderdeel van de outfit is geworden. Zo zagen we beroemdheden als Kendall Jenner en Emma Corrin in de controversiële no pants-trend, en werden Katie Holmes, Alexa Chung en Ana de Armas gespot in looks die hun bh toonden. En het blijft niet bij dragen alleen: steeds meer beroemdheden zien de aantrekkingskracht van lingerie ook als zakelijke kans. Denk aan Kim Kardashian, die met Skims van shapewear een miljardenbedrijf maakte, of Rihanna, die met Savage X Fenty de standaard voor inclusiviteit in lingerie verlegde. Aan dat rijtje kunnen ondertussen ook Zara Larsson en Sydney Sweeney worden toegevoegd. De Zweedse zangeres is medeoprichter van Main Rose, en Sydney lanceerde onlangs haar lingeriemerk Syrn.
Lingeriesets
Of je nu je ondergoed graag voor jezelf wil houden of mooie lingerie zoekt als onderdeel van je outfit: lingeriesets zijn een prachtig cadeau voor jezelf of voor een loved one. Hier zijn sets om verliefd op te worden.
Love Stories

Beugel bh met zebraprint en kant, € 75
String met zebraprint, € 40









