Elke nieuwe lancering van Pat McGrath is er een om excited voor te zijn. We weten tenslotte dat de make-upartiest altijd tot het uiterste gaat wat make-up betreft. Bijna een jaar geleden werd ze benoemd tot de artistiek directeur cosmetica van de beautylijn van Louis Vuitton. Haar eerste collectie was ronduit spectaculair: ze introduceerde 55 tinten lippenstift, 10 lippenbalsems en 8 oogschaduws, naast kwasten, de onmisbare hulpmiddelen om haar kenmerkende techniek tot in de puntjes uit te voeren. Nu onthult ze haar nieuwste creaties: de Louis Vuitton-lipliners – maar liefst tien stuks. Vijf verschillende nude-tinten en vijf uitgesproken kleuren. Net als de eerdere producten zijn ze ontworpen door de Duitse designer Konstantin Grcic, waarbij de iconische Monogram-bloem subtiel is verwerkt in het ontwerp.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief
Tien lipliners, want de lipliner is haar favoriete make-upproduct. Hij is tenslotte onmisbaar voor haar techniek. “Elke look die ik voor de Louis Vuitton-shows heb gecreëerd, begint met het omlijnen van de lippen. Dáár wordt precisie een kunst.” Exclusief aan Vogue presenteert Pat McGrath de Louis Vuitton-lipliners, die sinds eind juni verkrijgbaar zijn. Ook geeft ze ons de ultieme tips voor de beste lipliner-looks.

Een masterclass van Pat McGrath
Als je zoals Vogue wordt uitgenodigd voor een masterclass van Pat McGrath, mag je dat gerust een ware masterclass in make-up noemen. Een dag na de Louis Vuitton Cruise-show van Nicolas Ghesquière in New York presenteert de make-upartiest in de flagshipstore van het modehuis, vlak bij Fifth Avenue, de nieuwe lipliners – en toont ze alle mogelijkheden die ze bieden.
LEES OOK
SOS droge lippen! Vogue to the rescue: de beste lippenbalsems en lip treatments voor de zomer
In lijn met de voortdurende drang naar innovatie waarmee het huis cosmetica benadert, zijn de lipliners ontwikkeld om zich te onderscheiden door hun prestaties. Zo bevatten ze peptiden, wat ervoor zorgt dat ze over de huid glijden, en waardoor de kleur én hydratatie tot 24 uur behouden blijven. Zelfs een test op de rug van je hand voelt als een fluweelzachte ervaring; een romige sensatie zonder vet aan te voelen; een soort matte streling op de huid. De lipliners glijden moeiteloos over de lippen en geven onmiddellijk een intense kleur af.

