Een elegante zakelijke look is doorgaans het visitekaartje van Hailey Bieber, maar het lijkt erop dat ze nu ook vriendin Kendall Jenner heeft aangestoken. Zo arriveerde Jenner als een echte office siren op het lanceringsfeestje ter ere van het tweede nummer van tijdschrift Ice van fotograaf Renell Medrano tijdens New York Fashion Week.
Kendall Jenner in een zakelijke look
Voor de gelegenheid koos het topmodel voor een zakelijke, grijze midi-jurk met V-hals en kokerrok van Dolce & Gabbana. Ze combineerde het nauwsluitende ontwerp met haar favoriete dieprode brilmontuur van Lexxola, een grote zwarte envelopclutch van The Row en zwarte stiletto’s met puntneus. Voor maximale ‘90s boardroom’-impact droeg Jenner haar lokken strak naar achteren in een strakke knot.
Via deze link meld je je aan bij ons nieuwe Instagram Channel Before it’s in Vogue
De tekst gaat verder onder de afbeelding.

Power suits, strakke rokpakken en getailleerde silhouetten zullen we deze herfst nog veel vaker zien. Of dat nu in de strakke en chique stijl van Hailey Bieber is of in een meer Engelse, glamoureuze look à la Demi Moore. Dit zagen we al tijdens een recent bezoek van Bieber aan New York, om de eerste uitbreiding van Rhode bij Sephora te vieren. We werden destijds getrakteerd op een reeks zakelijke outfits, uiteraard met een Hailey-achtige twist. Denk bijvoorbeeld aan een duifgrijze Donna Karan-set uit het archief, een Calvin Klein-pak met krijtstreep en een boterzachte, leren Saint Laurent-blazer waar een zwarte kanten beha onder vandaan kwam.
Office siren
Maar ook Kendall Jenner is niet vreemd van een zakelijke look. Dat kan ook niet anders met een kast vol maatpakken van haar geliefde merk The Row. Ook voor het Met Gala 2025 ging ze voor office siren en schakelde ze de onafhankelijke Britse ontwerper Torishéju Dumi van het label Torishéju in om haar look te ontwerpen. Een eenvoudige, strakke jurk en een prachtig op maat gemaakt pak zijn essentieel, vooral voor een model dat veel onderweg is. En dat is het geval, nu de internationale modeweken in volle gang zijn. Verwacht dus gegarandeerd meer zakelijke outfits van Jenner te gaan zien.