alle-looks-van-the-devil-wears-prada-2-tot-nu-toe-355948

De eerste foto’s van The Devil Wears Prada 2 zijn verschenen, en hoewel het ernaar uitziet dat het een moeizame start wordt – Anne Hathaways Andy Sachs met een lelijke tas – houd ik mijn mening nog even voor me wat de looks betreft. Want één ding waar 20th Century Studios tijdens het maken van het origineel geen last van had, was de 24-uursbewaking door paparazzi, waarvan de berichten allerlei verkeerde veronderstellingen over de personages oproepen. Bijvoorbeeld: Andy ziet er de ene keer uit alsof ze een modellenbureau runt (giletpak) en de andere keer een kringloopwinkel (upcycled denim jumpsuit, hoewel deze van de actrice zelf zou kunnen zijn).

Looks uit The Devil Wears Prada 2

Maar wie zegt dat deze persoon überhaupt geïnteresseerd is in mode? De originele film eindigde met Andy die dankzij een aantal reportages over vakbonden voor schoonmakers een baan kreeg bij de New York Mirror. En zelfs als ze dat wel is, wie zegt dan dat mode nog hetzelfde is als vroeger? (Er zijn tegenwoordig veel giletpakken.) Ik weet nog niet welke omstandigheden ertoe hebben geleid dat Andy zich kleedt alsof ze in een film van Blake Lively speelt, maar wat zeker is, is dat Emily Charlton (die volgens geruchten nu een leidinggevende functie bij Dior bekleedt) en Miranda Priestly (die de ineenstorting van de traditionele printmedia in het tijdperk van SEO doormaakt) de echte meetlat zijn van de mode in het vervolg.

Scrol naar beneden om alle looks uit The Devil Wears Prada 2 te bekijken.

Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief.

Anne Hathaway als Andy Sachs

In een vintage pak van Jean Paul Gaultier met een tas van Coach.

Anne Hathaway in The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
1/9
Native Share

Anne Hathaway als Andy Sachs

In een maxi-jurk uit de lente/zomer 2025-collectie van Gabriela Hearst, gecombineerd met sandalen van Chloé, een tas van Fendi en een hoed van Shebobo Kate.

Anne Hathaway in The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
2/9
Native Share

Anne Hathaway als Andy Sachs

In… een Wimbledon-look?

Anne Hathaway in The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
3/9
Native Share

Anne Hathaway als Andy Sachs

In een leigrijs maatpak met Golden Goose-laarzen en een Coach-tas.

Anne Hathaway in The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
4/9
Native Share

Meryl Streep als Miranda Priestly

In wat dan ook.

De eerste look van Meryl Streep in The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
5/9
Native Share

Helen J. Sheen

Helen J Sheen op de set van The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
6/9
Native Share

Pauline Chalamet

Pauline Chalamet op de set van The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
7/9
Native Share

Stanley Tucci als Nigel

In een tailored look vol ruiten en patronen.

Stanley Tucci op de set van The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
8/9
Native Share

Simone Ashley

Simone Ashley op de set van The Devil Wears Prada 2
©Getty Images
9/9
Native Share

Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd door Vogue UK.