Love Stories is de afgelopen jaren enorm gegroeid. Het Nederlandse merk begon als lingeriemerk maar ontwikkelde zich steeds meer tot volwaardig modelabel, met items die zowel onder je kleding als op zichzelf als outfit gedragen kunnen worden. Vogue sprak oprichter Marloes Hoedeman over de evolutie van Love Stories en haarzelf als ondernemer. Ook tonen we als eerste beelden van Whateverwear, de nieuwe uitbreiding van het assortiment. Extra leuk: om dit te vieren verloten Vogue en Love Stories shoptegoed van maar liefst 150 euro bij het merk. Hoe? Dat lees je hieronder.
Succes van Love Stories
In ruim tien jaar een merk als jonge ondernemer helemaal zelf uitbouwen tot internationaal succes is nogal een prestatie. Want waar begin je? En hoe waarborg je je visie wanneer het merk groeit? Uit Hoedemans succes blijkt dat trouw blijven aan je visie en esthetiek sowieso een goede start is, en daarbij natuurlijk een ijzersterk idee. Voordat de creatieveling Love Stories startte, werkte ze vooral als stylist, zowel in mode als interieur. Uit een eigen behoefte begon ze een label dat comfortabele én mooie lingerie biedt zonder vervelende, snijdende beugels. Ook belangrijk: een fijn kleurenpalet en vernieuwende modellen die toch ondersteuning bieden waar nodig. Love Stories was geboren.
Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief.
Het idee sloeg enorm aan: de kleurrijke beha’s en slips vlogen als kleurrijke snoepjes over de toonbank. Niet zo gek achteraf gezien, want veel vrouwen hebben natuurlijk behoefte aan het dragen van zoiets intiems op de huid dat comfort en esthetiek biedt. Maar toch, kom er maar eens op als ondernemer. En vooral: waag dan ook nog de stap een eigen merk te stappen én dit slim uit te bouwen. Maar Marloes Hoedeman blijft er nuchter onder. “Je ontwikkelt altijd, maar de kern verandert niet.”
Winactie Love Stories x Vogue
Zoals gezegd vieren we graag samen met Love Stories de lancering van Whateverwear, wat overigens ook tijdens de aankomende editie van Amsterdam Fashion Week goed gevierd wordt. Op maandagavond 1 september zal Love Stories deze uitbreiding van het assortiment lanceren. Whateverwear is de eerste volledige collectie die Love Stories aanbiedt, vanaf nu zullen ze dit elk seizoen onder deze noemen doen. De naam verwijst naar het idee dat je altijd kan dragen wat, wanneer en waar je wil. Of dat nou lingerie is onder of boven je kleding, een zwempak met pantalon naar kantoor of een pyjama op een boulevard.
Hoedeman ziet de collectie als uitnodiging en motivatie aan iedereen om uniek te zijn en je te kleden waarin jij je goed voelt. “Ik ben ervan overtuigd dat streven naar perfectie ons naar een pad van monotonie leidt, waar alles en iedereen er hetzelfde uitziet. Het is zo niet inspirerend en, eerlijk gezegd, saai. Dus laten we daarmee stoppen”, aldus de gepassioneerde ontwerper en ondernemer. Amen to that.
Spreekt jou dit ook aan? Doe dan mee met de Love Stories x Vogue-winactie:
- Meld je aan bij ons nieuwe Instagram Channel Before it’s in Vogue… via deze link
- Laat in dat Instagram Channel weten of je kans wil maken op € 150 shoptegoed bij Love Stories
- Winnaars krijgen individueel bericht, over de uitkomst kan niet worden gecorrespondeerd
- Gewonnen? Shoppen maar!