zendaya-en-tom-holland-gaan-voor-husband-wife-style-tijdens-hun-spider-man-tour-398829

De persronde voor Spider-Man: Brand New Day is in volle gang! Deze superheldenblockbuster komt op 29 juli uit in Nederland, en hoewel het nog ruim een maand duurt, zijn hoofdrolspelers Tom Holland en Zendaya al begonnen met hun Spider-Man-tour.

Zendaya en Tom Holland tijdens Spider-Man-tour

Deze tour is bijzonder, aangezien het de eerste splashy gezamenlijke verschijning is van Zendaya en Holland als man en vrouw. Ja, je leest het goed: het stel is eerder dit jaar in het geheim getrouwd en heeft zich sindsdien opvallend op de achtergrond gehouden. Maar dankzij de mediacampagne rond Spider-Man krijgen we nu voor het eerst een glimp te zien van hun stijl als getrouwd stel. En wat valt er op qua fashion? Het is misschien niet helemaal ‘matchy-matchy’, maar het is zeker op elkaar afgestemd.

Elke week onze beste artikelen in je inbox? Schrijf je hier in voor de Vogue-nieuwsbrief

Het duo trapte het evenement vorige week af, toen ze in Madrid een photocall voor de film bijwoonden. Zendaya droeg een strapless jurk met franjes van Christian Cowan, terwijl Holland er piekfijn uitzag in zijn strakke Jacquemus-pak. In Amsterdam volgden ze dat op met weer een prachtig, op elkaar afgestemd modemoment: Holland droeg een custom pak van Thom Browne, terwijl Zendaya voor een modern ontwerp van Louis Vuittons Cruise 2027-collectie ging, bestaande uit een rode leren rok en een geborduurde top met scherpe schouders.

En dat was nog maar het begin! Bekijk hieronder alle Spider-Man-looks van Zendaya en Tom Holland tot nu toe – en kom zeker nog eens terug, want we vullen dit artikel aan met nog meer outfits. We wachten misschien nog steeds op die trouwfoto’s, maar deze rode loper-looks zijn voorlopig prima.

Tom Holland en Zendaya in vintage John Galliano

Tom Holland en Zendaya tijdens de 'Spider-Man'-tour in Londen
©Getty Images
1/10
Native Share

Tom Holland in Balenciaga

Tom Holland in Balenciaga tijdens de 'Spider-Man'-tour
©Getty Images
2/10
Native Share

Zendaya in vintage Marvel-merch

Zendaya in vintage Marvel-merch tijdens Spider-Man-tour in Parijs
©Getty Images
3/10
Native Share

Tom Holland in Louis Vuitton en Zendaya in vintage Giorgio Armani in Rome

Tom Holland en Zendaya tijdens de Spider-Man-tour in Rome
©Getty Images
4/10
Native Share

Tom Holland in Balenciaga en Zendaya in vintage Versace in Rome

Tom Holland en Zendaya tijdens de Spider-Man-tour in Rome
©Getty Images
5/10
Native Share

Tom Holland in Celine Zendaya in Louis Vuitton in Berlijn

Tom Holland en Zendaya in Berlijn tijdens Spider-Man-tour
©Getty Images
6/10
Native Share

Tom Holland en Zendaya in Coach in Berlijn

Tom Holland en Zendaya in Berlijn tijdens hun Spider-Man-tour
©Getty Images
7/10
Native Share

Zendaya in Alexander McQueen in Amsterdam

Zendaya in McQueen tijdens Spider-Man-tour
©Sony Pictures
8/10
Native Share

Tom Holland in Thom Browne en Zendaya in Louis Vuitton in Amsterdam

Zendaya en Tom Holland tijdens hun Spider-Man-tour
©Getty Images
9/10
Native Share

Tom Holland in Jacquemus en Zendaya in Christian Cowan in Madrid

Zendaya en Tom Holland tijdens hun Spider-Man-tour
©Getty Images
10/10
Native Share

Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd door Vogue US.