amal-clooney-schittert-in-roze-paillettenjurk-bij-premiere-jay-kelly-367845
©Getty Images

Amal Clooney trekt een Barbiecore-jurk én bijpassende fluffy boa uit de kast voor de première van Jay Kelly: de nieuwste film van haar echtgenoot George Clooney. Ze omarmt met deze glamourlook haar inner showgirl.

Amal Clooney schittert in roze paillettenjurk 

Tenzij je onder een steen hebt geleefd, heb je vast gemerkt dat deze maand begon met Taylor Swift-hysterie. De popster bracht vorige week namelijk haar nieuwe album The Life of a Showgirl uit. Sindsdien verschijnt Swift in extreem glamoureuze en theatrale jurken in verschillende talkshows. Haar garderobe bestaat duidelijk uit opvallende, met pailletten versierde kledingstukken die de schijnwerpers waardig zijn. En nu doet Amal Clooney ook mee aan deze ’trend’.

Via deze link meld je je aan bij ons nieuwe Instagram Channel Before it’s in Vogue

Vrijdagavond woonde mensenrechtenadvocaat Amal Clooney, samen met haar man George Clooney, de première van zijn nieuwe film Jay Kelly bij op het BFI London Film Festival. Haar rode loper-look was beslist showgirl-waardig: Clooney droeg een strapless jurk met pailletten en een rok met franjes van de Australische designer Tamara Ralph, compleet met een sjaal met veren voor extra drama. Waarom ook niet?

Ralph is de favoriete designer van de sterren op dit moment. Zoek je een opvallende outfit voor op de rode loper, dan moet je bij de Australische designer zijn. Zo zijn Blake Lively, Jennifer Lopez en Halle Berry ook al gespot in haar sprankelende creaties.

Amal Clooney is fan van glamoureuze jurken

Het is misschien makkelijk om Clooney’s discobal-outfit toe te schrijven aan alle Swiftie-energie die in de lucht hangt, maar fans van Amal weten dat de advocate al lang een liefhebber is van glamoureuze jurken. Meestal kiest Clooney echter voor iets ingetogenere outfits, zoals een vintage John Galliano-jurk of elegante Versace-jurken in pastelkleurige chiffon.

Haar sprankelende Tamara Ralph-jurk, in een vrolijke Barbie-roze kleur, doet zeker denken aan The Life of a Showgirl. En de timing is perfect. Dus, even een poll: denk je dat Amal thuis in haar eentje naar The Fate of Ophelia of Opalite luistert? Of is ze misschien meer een fan van Elizabeth Taylor? De kroonluchteroorbellen die ze op de rode loper droeg, zouden Taylor in elk geval zeker trots hebben gemaakt.

Amal Clooney in Londen
©Getty Images
Amal Clooney in Londen met George
©Getty Images

Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd door Vogue US.