alle-bridal-coded-looks-van-zendaya-tijdens-haar-the-drama-perstour-389756

Het was natuurlijk image architect Law Roach die liet doorschemeren dat Zendaya en Tom Holland misschien al in het geheim getrouwd zijn. “Je hebt het gemist!”, teasde hij tijdens de SAG Awards 2026, toen een verslaggever op de rode loper hem vroeg naar zijn plannen voor haar jurk. “De bruiloft heeft al plaatsgevonden!” Maar wat het internet aan visuele bevestiging mist, maakt Zendaya goed tijdens de promotietour voor The Dramawaarin ze samen met Robert Pattinson schittert als de helft van een gelukkig verloofd stel wiens trouwweek spectaculair ontspoort – en tijdens de talloze fotomomenten waar ze zich lijkt te kleden als een bruid.

Zendaya op perstour voor The Drama

Hoewel we niet kunnen ontkennen dat er een bruidsthema naar voren is gekomen (zie: de bloeiende Caché-jurk – ooit gedragen door Whitney Houston en vereeuwigd door Carrie Bradshaw – tijdens de Essence Black Women in Hollywood Awards 2026, en de ivoorkleurige Vivienne Westwood-jurk, die Zendaya zelf voor het eerst droeg tijdens de Oscars van 2015, bij de première van de film in Los Angeles), heeft Roach tijdens deze tour een ander manier van method dressing toegepast: hij liet zich inspireren door de bekende huwelijkstraditie van ‘something old, something new, something borrowed, something blue‘.

Zendaya’s ‘something old‘?: haar hergebruikte Vivienne Westwood-jurk. ‘Something new‘: een custom Louis Vuitton-kolomjurk die Zendaya eruit liet zien als de perfecte taartversiering. ‘Something borrowed‘: de zwarte Armani Privé-jurk van Cate Blanchett met een diep uitgesneden, versierde halslijn. En tot slot, haar ‘something blue‘? Een opvallende couturejurk van Schiaparelli, vol met ombré-veren en een gelaagde baljurkrok.

Bekijk hieronder alle geweldige looks die Zendaya droeg tijdens de perstour voor The Drama.

In Di Petsa bij de afterparty van de New York-première

Zendaya in Di Petsa tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
1/13
Native Share

In Schiaparelli en Tiffany & Co. bij de première in New York

Zendaya in Schiaparelli tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
2/13
Native Share

In Zimmermann bij The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Zendaya en Robert Pattinson
©Getty Images
3/13
Native Share

In Erdem bij Good Morning America

Zendaya in Erdem bij Good Morning America
©Getty Images
4/13
Native Share

In Erdem bij Good Morning America

Zendaya in Erdem
©Getty Images
5/13
Native Share

In Francesco Murano in Rome

Zendaya in Francesco Murano
©Getty Images
6/13
Native Share

In de Armani Privé-jurk van Cate Blanchett tijdens de première in Rome

Zendaya in Armani Privé tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
7/13
Native Share

In Louis Vuitton voor de première in Parijs

Zendaya in Louis Vuitton tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
8/13
Native Share

In Vivienne Westwood voor de première in Los Angeles

Zendaya in Vivienne Westwood tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
9/13
Native Share

In McQueen voor Jimmy Kimmel Live

Zendaya in McQueen tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
10/13
Native Share

In Moschino for Jimmy Kimmel Live

Zendaya in Moschino tijdens The Drama-perstour
©Getty Images
11/13
Native Share

In vintage Caché bij de Essence Black Women in Hollywood Awards 2026

Zendaya in de bloeiende Caché-jurk
©Getty Images
12/13
Native Share

In Louis Vuitton bij de herfst/winter 2026-show van het modehuis

Zendaya bij de Louis Vuitton herfst/winter 2026-show
©Getty Images
13/13
Native Share

Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd door Vogue US.