Feestjes op het strand zijn toch de leukste. Bij pop-up strandtent Aan De Koot gaat de zon onder met de beste DJ’s en optredens. Naast dansen tot je er in het zand bij neervalt, kun je hier ook heerlijk eten, drinken en relaxen. De keuken is een liefdevolle buiging naar de Franse bistro. Bon appétit.
Strand Noord 1, Den Haag. www.aandekoot.nl
Club Zand, Castricum aan Zee
Ongedwongen, laidback en met de lekkerste cocktails bij de aparte cocktailbar. Zo kunnen we Club Zand het beste omschrijven. Hier kun jij optimaal genieten van een dagje chillen op de loungebanken of hangmatten. Extra fijn: het strand van Castricum is nog altijd een stuk rustiger dan die van Zandvoort, Bloemendaal of Scheveningen.
Zeeweg 70, Castricum aan Zee. www.clubzand.nl
Loods Tien, Breskens
Klein, intiem en ongedwongen. Met uitzicht op de vuurtoren en skyline van Vlissingen. Een parel aan de kust van Zeeuws-Vlaanderen, zeggen ze zelf. En daar zijn we het mee eens. Loods Tien is een heerlijke plek om een hele dag door te brengen op het strand of om even bij te komen na een lange strandwandeling over de brede en (vaak) rustige Zeeuwse stranden.
Nieuwesluisweg 50, Breskens. www.loodstien.nl